poniedziałek, 3 października 2022

O firmie Juan

Czy warto iść do pracy do Juan?

Czy w ogóle opłaca się iść do pracy?

Czy musi być Pan taki złośliwy? Ktoś zadał konkretne pytanie i oczekuje odpowiedzi. A pomyślał Pan, że osoba zakładająca forum chciała poznać opinie na temat zakładu Juan, bo słyszała różne zdanie na ten temat?

Jest ciężej niż w pfleiderer a zarobki dwa razy mniejsze. Nosisz ciężkie grube blaty przez całą halę. Startuj do płyt jednak bez znajomości może być ciężko.

Do Cielak. Skąd wiesz, że się nosi grube ciężkie blaty przez całą hale? Byłeś? Widziałeś? Nosiłeś? Nie pisz bzdur jak nie wiesz. Firma ciągle się rozwija w dobrym kierunku i nie ma porównania do tego, co było kilka lat temu. Jeżeli ktoś chce pracować, to pracować będzie, czy w tej czy w innej firmie. A jak liczy na to, że czy się stoi, czy się leży wypłata się należy, to nigdzie nie zagrzejesz miejsca. Wszędzie trzeba pracować, nigdzie nie dają kasy za darmo.
Do Irek - czy się opłaca tu przyjść? Jeżeli będziesz pracował uczciwie, to i uczciwie Ci zapłacą. Wiem to, bo tam pracuje. A na forum pracy nie znajdziesz. Weź się za robotę, to i zarobisz.

Pracownik: Czyli co, już się nie nosi tych płyt? Bo twoja wypowiedź w stylu "firma rozwija się w dobrym kierunku" to żaden konkret w kontekście uciążliwości pracy. Chodzi o to, że takie noszenie ciężarów przez kilka miesięcy, góra lat i kręgosłup siada a to że firma rozwija się w dobrym kierunku to może mniej więcej znaczyć tyle, że dyrektorzy i kierownicy mają dwa razy większe premie. Na przykład ;)

Panie Pracowniku. Firma się rozwija, to dlaczego Pan tak mało zarabia?

Brawo Hanka i Kriss, ktoś w końcu napisał prawdę i e-grajewo to przepuściło. Dziwne, że Juan co nieraz nowe oferty pracy zamieszcza, coś chyba z tą firma jest nie tak jeśli jest taka tam rotacja. Do Pracownik: Z Panem wszystko w porządku? Jak ktoś napisał prawdę to od razu atakować? Prawda w oczy kole chyba jak widzę. Pracować za godne pieniądze, a nie za ochłap.

Do Kriss czy 6000 miesięcznie to mało ? /

Pozdrawiam Pana Andrzeja zawsze doradzi.

Pracownik a gdzie ty 6 tys. zarobisz w Juanie? Chyba za dwa i pół miesiąca. Takie są realia. Dźwigaj dalej blaty widocznie to tylko potrafisz. Ale pamiętaj kręgosłup masz jeden.

Nic się nie zmieniło jak robiło się rekami tak się robi tylko maszyn przybyło do których trzeba wrzucać blaty zarobki pod psem taka prawda

Popieram przedmówce mówi prawdę

A jak robisz zakupy w mięsnym i spożywczym i tam ciogają ciezary kobiety i też zyją

Lepiej już na budowie mają niż w tej firmie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.