czwartek, 29 lutego 2024

Utrudniony dojazd do lasu

Posiadam las do którego nie mam dojazdu. Jak to jest możliwe? Las odziedziczyłem po zmarłej ciotce. Właściciel sąsiedniej działki nie zezwala na to bym jeździł po jego łące, z drugiej strony są lasy państwowe przez które również nie można dojechać bo zostały wycięte w pień, a na ich miejsce zostały posadzone sadzonki. Nie wiem co mam robić. Czy ktoś może jest w podobnej sytuacji i może wie jak rozwiązać ten problem?

musisz wystapic do sadu o ustanowienie drogi koniecznej , oraz zabezpieczenie dojazdu na czas trwania procesu ,moge napisac tobie ten pozew tylko musisz miec nr dzialek swojej i tej przez ktora dotej pory jezdziles

A widziałeś ten ładny budynek po lewej stronie na wylocie w stronę Białegostoku?

nie zła zagwozdka była droga i nima

Zapewne znów jakiś jaśnie pan urzędnik jak to się ładnie mówi: przekroczył uprawnienia albo nie dopełnił obowiązków służbowych, a teraz ty się dziadu martw.

Wystarczy iść do starostwa i sprawdzić gdzie owa droga się znajduje. Prawdopodobnie któryś sąsiad zaorał i się przyzwyczaił, że to jego. Jeśli faktycznie nie ma jej nawet w dokumentach, sąd.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.