sobota, 28 stycznia 2023

Zakład pracy w Grajewie?

Witam jestem poszukującym pracy z wieloletnim doświadczeniem na produkcji i mam pytanie odnośnie zakładu płyt wiórowych między innymi czy nadal opłaca się tam pracować, czy poprawiła się jakość pracy i czy nadal przysługują pracownikom kilkutysięczne premie świąteczne jak i okolicznościowe? W jakim czasie rozpatrywane jest cv?

Otwórz własną firmę

Pracuję w Płytach ponad 20 lat i nigdy nie dostałem kilku tysięcy zł premii świątecznej, także...zejdż na ziemię

Również jestem zainteresowana praca tam, ale miała być linia kobieca ale chyba jej nie ma. Jeśli coś wiecie dajcie znać w komentarzach.

NA stanowisku dyrektora to i moze premia swiateczna kilkutysieczna ale chyba to wogule nie w Grajewie tacy rozrzutni to nie sa chyba zeby dawac kilkutysieczne premie .

Nie wiem jak teraz ale kiedyś dochodziło w tym zakładzie do licznych wypadków. W zakładach mięsnych poszukują Zagłoba i zakrzewscy w Szczuczynie.

Nigdy nie było kilkutysięcznych premii dla zwyklych pracowników, a teraz raczej zwalniają niż zatrudniają.

Toz tyle pracy ponoć jest wszędzie aby tylko ktoś chciał pracować oj myśle ,że to samo co przed 20 Laty pracy nie ma i nie będzie

Dodatki świąteczne są nadal ale warunek jest taki, że musisz posiadać umowę o pracę bezpośrednio z pieczątką zakładu płyt, jeżeli pracujesz na umowie poprzez agencję pracy tymczasowej to niestety nie przysługują tobie żadne premie, dodatki świąteczne czy nawet posiłki regeneracyjne ani wk.

@miodus Dzisiaj slyszalem o przyszlych zwolnieniach w plytach. Dlatego tez niech ci nie switaja w glowce kilkutysieczne premie swiateczne.

Ten co twierdzi że jest te pracy to niech ją przedstawi

wiele nienormalnych ludzi tam pracuje na stolkach bez pojecia ale rodzina

koks123 przykłady ?

Płyty to jak byś u dziada pracował żadna rewelacja szkoda życia i zdrowia

Pazdzioch , jest tak jak mówisz

Może jak i u dziada ale kilka tysięcy złotych od związków zawodowych co święta wpływa i nigdzie takiej kasy na grajewie nie dostaniesz nie oszukujmy się.

Do mysza co święta widzisz kilkanaście tysięcy to daj namiary na dilera bo ja nie widzę chyba że siedzisz na jakimś stołku wyzej

"kilka tysięcy złotych od związków zawodowych"... Człowieku, weź Ty się lecz. Związki zawodowe to Ci mogą co najwyżej kalendarz dać kupiony za Twoje pieniądze, które im co miesiąc z wypłatą oddajesz

Do koks123 i tu masz świętą rację po robili nienormalnych magazynierów co w dupe włazili a teraz pojęcia nie mają o robocie śmiech na sali a nie zaklad

Do Zuzia nie tylko magazynierów mistrzów też robią po znajomościach pojęcia nie mają pracują kilka lat i nagle mistrzem zostają każdy się śmieje po kontach tylko nikt prawdy nie mówi robio dobro mine do złej gry haha

Oj kłamczuszku a ja dzisiaj dostałem informację od ośmiu osób z owego zakładu, że szykują się dla was wielkie pieniądze nie tylko od dyrektora dodatek ale jak również od zakładowego funduszu świadczeń socjalnych łącznie dostaniecie około trzy tysiące złotych na wigilię jak i taką samą kwotę na Boże Narodzenie, na bogato, gdzie taką kasę dostaniesz w jakim zakładzie w Grajewie? To tylko świadczy o tym, jak dobrze tam macie.

Może ktoś kupi ten zakład to by za nich się wzięli bo dla zwykłego robola to i tak nic nie zmieni ale za tych magazynierów i mistrzów to by mogli się wziąć

Do dodi słabych informatorów masz hahaha

Jak dadzą to ludzie wezmą . Wesołych Świat wszystkim zycze

Najwięcej mądrzą się ludzie, którzy ,,coś" słyszeli od niewiadomo kogo. Nikt mi nie powie, że praca tam jest ciężka i zarobki nieadekwatne do niej. A co do magazynierów i mistrzów: pewnie kiedyś tak się zdarzało, dlatego teraz ci uczciwi są wrzucani do jednego worka ze wszystkimi. Cwaniaków nie brakuje, to prawda, ale są też ,,normalni". Gdyby takich nie było, zakład juz dawno przestałby się kręcić. Brakuje tylko kogoś kompetentnego, żeby tych cwaniaczków wyłapać. Ale podsumowując nie ma w okolicy lepszego zakładu pracy (dla ludzi pracujących, nie tylko roszczeniowych). Pozdrawiam.

Do pracownik magazynierzy to cwaniaki kierownictwu wchodzą w dupe i myślą że są bogiem bo nic ich nie rusza ale do czasu poczakajmy jeszcze trochę

A można wiedzieć dlaczego nie lubisz magazynierów i którzy to tacy cwaniacy bo pracowałem z nimi i to przyjaźni ludzie, chyba że są wyjątki na wydziale mdf i nie wiadomo o kogo chodzi bo są starsi i młodsi.

Magazynier,, kierownik, , tak zwany, lizę dupe to prawda mają się za cwaniaków i bogów niby żądza, a tak wogóle gówno robią , ale jak napisał pracownik wyżej do czasu. A ci powinni być pierwsi do wyrzutu. Otwórzcie oczy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.