Lista obecności a lista płac

Gdzie zgłosić dowody na to, że osoba nieobecna w pracy (lista obecności na to wskazuje) przez około tydzień, po powrocie do pracy magicznie była obecna na tejże liście płac. Żeby było "zabawniej" chodzi o samorząd. /

/ Szarak odpracowuje kilka minut wyjścia. No ale cóż. Życie.

A co kadrowa na to??? Znowu nagrodę dostanie. Grajewo jest małe. Wszyscy wiedzą.

Pamiętam stare czasy kiedy pewna pani kilka tygodni była na wolnym a później wszystko było podpisane i ekwiwalent był wypłacony Dzisiaj człowiek z tego śmieje się

To coś jak w sejmie przy kilometrówkach, poseł nie ma samochodu ale ma rozpiskę albo siedzi w ławie, a jednocześnie przemieszcza się pojazdem.

No kur.. nie mogę tego czytać, zawiadamiajcie gdzie tylko się da, świnie od koryta trzeba wykopać, bo same nie odejdą

Tak "pracowac" moga tylko urzedasy o."szerokich"plecach.Chyba oprocz pani tez ktos zauwazyl te oszustwo w podpisie nieprzepracowanych dni.Wiec powinniscie w kilku sie zebrac i ukrocic te oszustwo.Dlaczego ktos ma brac wynagrodzenie za to.ze nie byl w pracy.W prywatnym.zakladzie by to nie przeszlo .tylko.w budzetowce jedt to mozliwe

I taka na radną będzie się pchała. Wstyd.

Mirek pamiętam te gangsterskie czasy

To w samorządzie takie kwiatki? No nieźle

Albo zakupy codziennie w godzinach pracy. Też jest taka Pani.

Za mocno władza się rozbestwiła. To jest nasza wina, bo za parę groszy kupili nas ubrania co chcą. Mogą zniszczyć człowieka i nic nie zrobimy, a ich poplecznicy mogą robić co chcą.

A jedna pani niby pracuje zdalnie, a pracy zdalnej tam od dawna nie ma. Co na to kadrowa?

Czarne chmury nad obecną władzą. Robią co chcą bo im na to ludzie pozwalają.

Zgłoś od razu do prokuratury, skoro masz takie rzeczy, to inne ciekawe pewnie też.

Ryba psuje się od głowy...

Wstyd i żenada no niestety ważne aby na liście płac się zgadzało

Ta sprawa w sądzie jego pogrąży dostatecznie. Trafił na silnego przeciwnika.

Głos anioła uwierz mi poprzednicy przebijali wszystko

Urzędowe . Jeszcze bronisz PiS
Daj spokój nie ma sensu. Wstyd!!!

Z pozoru niby nie za bardzo groźne podejście i postępowanie ale z drugiej strony nic dziwnego, że pośród nas nigdy nie brakowało kolaborantów, zdrajców i innego dziadostwa. Na dłuższy czas nigdy nie potrafimy wśród rodaków trzymać sztamy tak jak inne narody tak w kraju jak za granicą.

Ewa ja nikogo nie bronię tylko widzę przez te wszystkie lata

Tu chodzi o to raczej że jeden chce wyjść 10 minut to się musi tłumaczyć i prosić. Inny jest nieobecny przez tydzień i mu się listę pozwala podpisać. Kolejna odbiera fikcyjne nadgodziny albo pracę zdalną. Robią z ludzi głupich i myślą, że nie ma na to dowodów. Tam jest tyle osób umorzonych że to się w głowie nie mieści.

Podrabianie dokumentów na potrzeby sprawy sądowej też ktoś wyciągnie. Ten człowiek nawet nie rozumie w co się władował i że robią go w konia.

U mnie w robocie jest taka jedna, że kiedy nie wejdziesz do jej pokoju, to nigdy przy swoim biurku nie siedzi, tylko u koleżanki w drugim pokoju, nóżka na nóżkę, kawa w łapie i ploteczki. Do pracy dla rozrywki przychodzi. Wszyscy to widzą, że legat z niej i lewus konkretny. A plotkara, ze szok. Kazdego skomentuje, każdemu łatę przypnie. Ale wszystko do czasu, ludzie widzą...ludzie zapamiętają!

Ludzie zjednoczcie się trzeba zrobić porządek/

U nas jedni musza sie wpisywac w zeszyt i odrabiac innych to nie dotyczy przychodza kiedy chca i wychodza a i tak maja placone bo niby karty podbijaja.Ciekawe tak to kadry czas.pracy rozliczaja.

Tam ponoć są tacy co wyjście na godzinę odrabiają po 5 minut, od 7.25 do 7.30, bo o 7.30 zaczynają pracę. To co oni odrobią przez 5 minut. Moim zdaniem, chcesz wyjść to odrób po godzinach.

Przecież można było podpisać ostatniego dnia miesiąca i nikt by tego nie zauważył .

u Mnie w pracy jest to samo pani nie bylo w pracy ponad tydzien a po powrocie lista jest podpisana.Pani brygadzistka wszystko wie ,ale zamiata wszystko pod dywan.

Sąd wyciągnie odpowiednie wnioski. Niech ten pan może zmieni prawnika skoro na takie słabe akcje pozwala. Aż mi go szkoda się zrobiło.

Skoro Pan mówi, że ma moralniaka, to wycofaj się człowieku z tego i wyjdź z twarzą. Masz trochę czasu. A wiesz dzięki komu znalazłeś się w tej sytuacji. Słuchaj odpowiednich ludzi, a nie tych którzy mówią co chcesz usłyszeć. Masz swój rozum.

W szpitalu te czytniki chyba nie dzialaja bo mozna nie pdbijac i tak zaplaca.

Ciekawy jestem jak pani od pracy zdalnej wykaże się w sądzie. I jak się wytłumaczy od podrabiania dokumentów. ?

Co się dziwisz. Dzisiaj też była Rada powiatu I naszego pana z fizykoterapii nie było w prac, a potem cyk I jest. Ciekawe ?

A co wy na to, podpisując listę godzinowa nie ma dodatkowej godziny którą pracowaliśmy w dłuższą nockę gdzie była zmiana czasu? Zniknęła tajemniczo, praca charytatywna. Może ja sobie wyjdę z pracy godzinkę wcześniej i będzie zapłacone..

Zobaczymy co pracownicy w sądzie powiedzą. Pomagają pani od pracy zdalnej, a za chwilę mogą sami polecieć za kłamstwa.

W szpitalu radni sa nietykalni.Czy wstege przecinaja czy na zakupy jada i tak szpital im placi. Takie to prawo i sprawiedliwosc.

Zapomiales dodac czy spacerki uskuteczniaja czy dymka puszczaja.

Pani M.J od pracy zdalnej to jest ewenement. Na nagrodę pracownik roku uzyskałaby - minusowe punkty.

No w końcu puścili komentarz co do tej pani. Ten ewenement będzie niedługo świadkiem w sprawie . Pozostało tylko współczuć stronie ją powołującej, a będzie na plus wnioskującej. Do tego prawda pracowników, która niedługo wyjdzie na jaw. Jeszcze tylko niecałe 3 tygodnie.

Pewna pani będąc w ciąży też 13 dni była nieobecna w pracy, a lista była podpisana, tak zarządził sam Pan dyrektor. Nic się nie poradzi na układy. Żenada.

Radna z miasta, która pracuje w Starostwie wzięła bezpłatny urlop, żeby zrobić kampanie dla posła G., wrocila do pracy, zeby wykorzystac urlop. Teraz też jest na urlopie bezpłatnym, to prawda?

masz słabe informacje.....

A czy to jest zbrodnia, że ktoś bierze urlop bezpłatny - chyba nie. A Ja słyszałem że na Burmistrza będzie startować.

Ja patrzę że niektórzy to wszystko wiedzą o innych . Ja to proponuję sprawdzić komputery w zakładach pracy, bardzo szybko to można ustalić, kto gdzie piszę.

Władze samorządowe nie mają moralność obiecują stanowiska ludziom nie potrafiącym współpracować z innymi.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.