Nowa atrakcja w Szczuczynie?

Od czasu do czasu, najczęściej w weekendy na drodze w kierunku Niećkowa "biją źródła ". Z otworów pokryw studzienek kanalizacyjnych wypływa ciecz. Źródełka rozlewają sie po jezdni i spływają na pole. Jeżeli to biją źródła geotermalne to może Szczuczyn ma możliwość zostać uzdrowiskiem. TERMY SZCZYCZYŃSKIE to byłoby super. Ale raczej to nie to. Może ktoś z Was ma jakieś inne wyłumaczenie tych zjawisk? Proszę o komentarze.

Pewnie gdzieś powstał zator

Kolejna zaczepka? Ludzie przecież trzeba trochę rozsądku. Widzieliście pracę na Sportowej, teraz widać że przełączają na te nowe kanalizacje strefę. Chwila spokoju i niech działa jak trzeba.

Koparki stawiają jakąś nowa studnię przy drodze do Niećkowa. Może coś robią?

Dajcie temu miastu trochę okrzepnąć! Ledwo podniosło trochę głowę, a tu już to nie pasuje, tamto nie pasuje. Przecież mają budować nową oczyszczalnię? Idź, zapytaj w urzędzie a nie walisz z byle czym na forum! To wiadomo tylko w jakim celu! Dla zasady! Żeby było jak dawniej.

Do roboty idź, a nie ci wszystko przeszkadza! Nabalagania to posprzątają a ty zawsze będziesz tylko narzekał

Mati 2, nie stresuj się. Prędzej, czy później i tak w Szczuczynie będzie powiat. W Grajewie dużo opowiadania na temat "co zrobimy", a w Szczuczynie mniej opowiadają, a dużo robią.

Myślę, że trzeba zapytać w Komunalnej która utrzymuje sieć na Szczuczynie, a nie szukać sensacji na forum.

Szczuczyn ma tak wdzięcznych i zadowolonych z transformacji miasta przez ostatnie kilka, że ogłosił, że już nie będzie kandydował. Nie da się nic robić kiedy człowiek staje na głowie żeby było lepiej, a internetowe trolle cały czas próbują coś wytknąć. I z jednej strony dobrze, zatęsknicie

Kaśka, Szczuczyn może i będzie powiatem ale to pewnie jeszcze zejdzie 120 lat.

Karol popieram , poprzednicy siedzieli na d...e i nic nie robili i było ok , a teraz nagle jakoes pretensjeje itp.ale to chyba niezdrowa kampania wyborcza pewnej pani E. , ja rozumiem ze ktoś bedzie starał się o stanowisko burmistrza , ale moim skromnym zdaniem to raczej takie zaszczuwanie obecnego burmistrza jest nie na miejscu, i raczej tym sobie ta pani sympati nie zyska , ja na tą panią na pewno noe zagłosuje, tak jak większość moich znajomych

Dodam też że nie cenie sympatią obecnego pana Burmistrza , ale zagłosował bym na niego bo na prawdę sie stara i widac tego efekty

Niech i nawet 125 ale będzie!

Szczuczyn już nie raz i nie dwa razy odstraszał głupotą pewnych ludzi tych, którzy próbowali coś tu zrobić. Mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się ogłupić i posłuchają Kuczyńskiego. Gdybyśmy zmarnowali tyle osiągnięć, to przeszlibysmy do historii, ale chyba takiej pamiątki nikt by nie chciał.

Oławie ongis płyneła krew z krzyza,tłumy pielgrzymow walilo, zeby zobaczyc ten cud.... ale pozniej okazało sie , ze to był zwykły przekret, po to ,zeby wywołac masowa psychoze i zrobic na tym interes.

age.....coś o tym wiemy)))

Oczywiście że kampania wyborcza. Nie rozumiem tylko jednego,że ludzie dają się tak wkręcać. Osoba zacznie temat i czeka aż inni zaczną rozpisywać się i obrażać. Burmistrz bardzo dużo zrobił dla Szczuczyna. Jeśli by startował na pewno bym na niego głosowała .Mam nadzieję że zmieni zdanie.

Do Szczuczyn , też mam nadzieje ze burmistrz zmieni zdanie i wystartuje w wyborach , jeśli nie no to mój głos albo przepadnie albo pójdzie na osobę o której wspomina burmistrz , na pewno na panią która w ten sposób prowadzi kampanie , głosu nie oddam

W Szczuczynie to jest tak ,Burmistrz pomoże kilka razy a raz coś odmówi bo nie może czegoś zrobić,załatwić to jest zły,żle rządzi.Piszę nie dlatego że bronię Pana Burmistrza, tylko jak widzę jak Szczuczyn się zmienia to serce się cieszy,jest to praca zespołowa wszystkich pracowników.

Pani o której piszecie jest zbyt inteligentna by napisać taki post. /

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.